O mně

Úvod O mně

Kdo jsem? 


Jmenuji se Věra Sarkányová a jsem ze Sokolova. V dobách, kdy byli moje děti malé, jsem začala s kreativní tvorbou spíše z nouze a začala jsem dětem šít oblečení, peřinky, doplňky do pokoje atd. Tehdy jsem obrázky dětem na věci našívala. Později jsem zkoušela na látky malovat  akrylovými barvami, které však byly tvrdé, někdy se po vyprání sloupaly,  nebylo to prostě ono.

 

Když se mi poprvé dostaly do ruky barvy na textil - byl to zázrak.  Malovala jsem snad na všechno. Postupně jsem se chybami zdokonalovala, po obrazech a textilu přibylo hedvábí a sklo. A loni jsem objevila kouzlo taveného skla. Pokaždé s napětím čekám, až sklo vychladne a co z mé skládanky vznikne. Na sklo ráda maluji i vitrážovými barvami. Co se týká motivu, mám ráda veselé, barevné a hravé věci.

 

Ráda také maluji na přání. Jakýkoliv motiv, který najdete na mých výrobcích, Vám ráda namaluji např. na Vaše šaty, tričko. A nemusí to být jen zde nalezený motiv, ráda Vám realizuji i Váš nápad. Stačí mě kontaktovat a určitě se dohodneme. Můžete si tímto způsobem oživit svůj šatník, zakrýt skvrnu na oblíbené věci, udělat radost sobě, nebo svým blízkým.

 

A co dělám, když nemaluji?

Pokud jste ze Sokolova, můžete mne potkávat s moji další velkou vášní - s mým černým labradorem Santym :-)

Copyright 2014 - 2021 © Atelier-Vera.cz